w

Blisko 500 tysięcy wyświetleń ma klip, na którym streamerka nie ma niczego

Twitch nadal pozostaje w swoim dziwnym stanie. Część streamerek dostała bany, inne zostały wręcz wyniesione na piedestał.


To, że niektóre klipy z tą metą będą popularne, to było wiadome od samego początku. Ale jeden z klipów zbliża się to 500 tysięcy wyświetleń i po kilku dniach Twitch nawet nie myśli go usuwać. Minęły już 4 dni i nic.

Co gorsze, ze względu na swoją popularność jest to najczęściej polecany klip z całego Twitcha. Jest dosłownie wszędzie, pod każdym jednym klipem.

500 tysięcy coraz bliżej

Twitch zaczyna wręcz bronić tego, jako „artystycznej wizji”. Gdzie tu jest coś związanego ze sztuką? No trudno jednoznacznie powiedzieć. Streamerka robi wszystko, by zdobyć jak największą ilość widzów i niewiele ma to wspólnego z czymkolwiek innym. Co lepsze, w ogóle ten klip poza Twitchem jest usuwany ze względu na naruszenia regulaminów.

Video

Inne też są „niezłe”:

Video

Video

I weź tu człowieku bądź mądry. To jest coś, co Twitch na ten moment dopuszcza, choć też niekoniecznie. Część dziewczyn dostaje bany, część nie. Nie ma tutaj jednoznacznej zasady. Po prostu niektórym się udaje, innym nie.

Ale jakim cudem to w ogóle nie zostało jeszcze usunięte – tego nie wiadomo. Streamerka robiła to w momencie, gdy było to dozwolone, natomiast wydaje się, że po zmianie regulaminu jednak mogłoby to zniknąć.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka