w

Boxdel vs Malik Montana na Fame MMA 20. Włodarz Fame rzucił wyzwanie raperowi

To może być bardzo ciekawy pojedynek. Malik Montana w oczywisty sposób nie jest już związany z High League, bo to zostało zawieszone. Boxdel wyszedł więc z propozycją.


Walka włodarzy to jeden z na pewno ciekawszych potencjalnych pojedynków. Widać, że Fame MMA chce przygotować coś super na “dwudziestkę”, czego zapowiedź właśnie dostaliśmy. Pytanie tylko, czy Malik Montana przyjmie tę propozycję.

Boxdel na swoim Twitterze wprost wyzwał Malika Montanę do walki. Boxdel ma już kilka stoczonych walk, więc z pewnością miałby przewagę pod tym względem. Z drugiej strony Malik co jakiś czas wstawia coś ze swoich treningów, więc na pewno raper nie próżnuje.

Boxdel vs Malik Montana na Fame MMA 20

Możliwe, że pojedynek jest już dogadany, a my tylko widzimy dodatkowe poddymianie w mediach społecznościowych. Boxdel ostatnio wiele mówił o tym, że “duże statki dobijają do brzegu”, więc albo chodziło mu o nowe kanały (Ambasada i Ogar), albo właśnie o poddymienie przed walką z Malikiem.

Boxdel deklaruje też, że zawalczyliby w wadze do 90kg, więc byłoby to naprawdę interesujące starcie.

Teraz piłeczka jest po stronie włodarza, choć raczej byłego High League. HL nadal się tłumaczy z tego całego zamieszania, więc w sumie Malik ma trochę dodatkowego czasu. Pytanie, czy na pewno chce go wykorzystać na kilkumiesięczne przygotowania.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka