w

Boxdel zaskakująco o niebieskiej platformie swojej byłej dziewczyny

Wiele osób było ciekawych, jaką opinię ma Boxdel na temat niebieskiej platformy jego byłej dziewczyny.


W Polsce nadal budzi to bardzo mieszane odczucia. Jedni uważają, że to nic złego, inni wręcz przeciwnie. Boxdel znalazł się w sytuacji, gdzie niebieską platformą założyła jego była dziewczyna. Już sam ten fakt wiązał się ze sporymi dyskusjami.

Fot. https://www.instagram.com/madzialoskot/

Boxdel podczas transmisji został zapytany wprost o to, jaka jest jego opinia na temat OF-a swojej byłej. Youtuber odpowiedział.

Co Boxdel mówi na ten temat?

Pierwsze pytanie dotyczyło tego, czy wykupił dostęp. Odpowiedź Boxdela jest jednoznaczna:

Nie muszę.

Video

Ponieważ ciągle pojawiały się pytania na ten temat, to Boxdel odpowiedział szerzej:

K***a no, jeżeli ona chce robić sobie OF… luz. To jest ich życie. To jest życie każdej, nie wiem. Wiadomo, że każdy może opiniować sobie różnie. Ktoś może powiedzieć, że to jest ch***we, ale finalnie i tak za 25 lat, k***a, to nie będziecie o tym pamiętać, że zwyzywaliście kogoś, bo ma OF. Ta laska, nie wiem, kupi sobie za to mieszkanie, sobie coś zbuduje i wy będziecie mieć dzieciaki na przykład, wnuki itd. I każdy będzie miał to w pi**zie, wiecie o co chodzi. Kumacie?

Czasami trudno zrozumieć intencje Boxdela, który tutaj mówi, że jest to wybór każdej osoby. Dodatkowo nikt za x lat nie będzie o tym pamiętał, a dzięki OF można pobudować sobie dom, więc wszystko jest ok.

Video

Dzisiaj niebieska platforma i tak jest znacznie lepiej postrzegana, niżeli na samym początku. Ale i tak wciąż wzbudza wiele emocji. Tak samo pozytywnych, jak i tych bardzo negatywnych.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka