w

Brime to nowa platforma streamingowa, na której znajdą się Ninja, Shroud i Dr DisRespect?

Brime szturmem wbiło się świat streamingowy. Ban Dr DisRespecta sporo tutaj pomógł, ale plotki szybko zostały zdementowane – jego ban nie ma nic wspólnego z Brime.


Brime będzie nową platformą do streamowania, na której prawdopodobnie zobaczymy bardzo dużych twórców. Trochę przypomina to sytuację, z jaką mieliśmy do czynienia w przy okazji powstawania Mixera.

Tutaj jest jeszcze ciekawiej, bo ogłoszenie Brime ma miejsce w samym środku kontrowersji związanych z banem DisRespecta.

Brime nową platformą, z którą będzie walczył Twitch

Brime wyraźnie dało znać, że nie jest w żaden sposób związane z sytuacją, z jaką mierzy się Dr DisRespect. To trochę psuje wszystkie teorie spiskowe odnośnie tego, że trzonem Brime będzie Ninja, Shroud oraz właśnie Doktor.

To jednak jest jak najbardziej możliwe. Nie bez przyczyny to właśnie ta trójka była jednymi z pierwszych osób, jakie miały informacje o Brime. Sama platforma potwierdza, że rozmawia z wieloma różnymi twórcami.

Pytanie, czy Twitch jest w ogóle do ruszenia i skoro Mixer do spółki z Facebook Gaming nie byli w stanie nawet mu zagrozić, to czy ta sztuka uda się Brime.