w ,

Chwali się drogimi łańcuchami, a od 4 miesięcy wisi kasę. Raper i zawodnik Fame MMA

Jeden z raperów miał się nie rozliczyć za wykonaną pracę. To z resztą nie pierwszy raz, gdy ma problem z płatnościami.


Raper ten już w przeszłości miał problemy z zaległościami. Najwyraźniej niewiele się u niego zmieniło. Jedna z osób na Instagramie pisze wprost, że po skończonym projekcie kontakt się urwał. I to na tyle, że osoba, której Josef Bratan ma zalegać kasę zablokowała go na trzech różnych numerach.

Wygląda to bardzo słabo, o ile oczywiście jest to prawdą. W tym momencie jest to perspektywa jednej strony, co warto mieć na uwadze.

Josef Bratan zalega za klip?

Chodzi tutaj konkretnie o teledysk z Maszą. Josef po blokowaniu numerów zdecydował się odpowiedzieć właśnie youtuberce i nie była to zbyt miła odpowiedź.

Josef Bratan wystosował odpowiedź, która może wprawiać w osłupienie. Ze screenów wynika, że miał on pretensje do Maszy, że ta przekazała jego numer osobie, której wisi kasę.

Nie wiadomo w sumie, o jakich kwotach tutaj mówimy. Można się domyślać, że nie są one małe, skoro pojawia się to w mediach społecznościowych.

Po 4 miesiącach najwyraźniej Josef dalej nie poczuwa się do zapłaty, więc oczywiście zostało to naświetlone w mediach społecznościowych. A sprawa rozchodzi się bardzo szybko.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Muzyka