Królowe Życia: Laluna pobita? Ludzie sami nie wiedzą, czy to ona, czy nie

Rozrywka

Reklama

Laluna na swoim Instagramie udostępniła wpis, w którym skarży się na mężczyznę, który miał pobić… No właśnie trudno powiedzieć kogo.


Laluna na swoim profilu Instagram udostępniła zdjęcie mężczyzny oraz oznaczyła jego konto pisząc, że ten pobił kobietę. Następnie dodano zdjęcia kobiety, która ma być pobita z podpisem o tym, co jej się stało.

Na zdjęciu nie ma żadnego oznaczenia, żadnego wyjaśnienia. Ludzie sami nie wiedzą, czy to Laluna, czy ktoś inny. Na pewno po tych zdjęciach pojawiły się standardowe reklamy działalności Laluny.

Laluna pobita?

Reklama

Jedni widzą tutaj Lalunę, inni kompletnie inną kobietę. Przez fakt, że nie ma tam oznaczeń, ani żadnych informacji nie sposób dojść, o co tutaj chodzi. Nic dziwnego, że ludzie po prostu sherują te zdjęcia bez grama dodatkowego opisu.

Reklama

W dzisiejszych czasach bardzo łatwo kogoś pomówić, tutaj nie ma absolutnie żadnej odpowiedzi drugiej strony. Nie wiadomo, co się więc tam faktycznie stało.

Laluna to bardzo mocno polaryzująca postać, to jej sposób na życie, więc można się po niej spodziewać wiele. Nic dziwnego, że komentarze w sieci są tak różne.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej