w

Clout MMA odpowiada w sprawie walki. Marianna Schreiber nie ma wyjścia

Wygląda na to, że Marianna Schreiber nie będzie miała wyjścia. Chyba że chce zapłacić ogromne kary.


Clout MMA wydało oświadczenie, które mówi wprost, że walka Marianny Schreiber nie jest zagrożona i normalnie się odbędzie. Wcześniej Marianna wskazywała, że ona wcale nie jest tego taka pewna.

Wygląda więc na to, że albo strony się finalnie dogadały, albo Clout MMA stoi na stanowisku, że pojedynek zwyczajnie ma się odbyć i tyle. Przypomnimy, że Marianna Schreiber ma walczyć na Clout MMA 4 z Panią Gosią.

Czyli wszystko jasne

Reklama

Wydaje się, że Clout swoim stanowiskiem daje jasno do zrozumienia, że walka się odbędzie. Jak przekazuje rzecznik federacji:

CLOUT MMA rozdziela kwestie prywatne zawodników od ich występów w klatce. Nie będziemy komentować spraw rodzinnych Marianny Schreiber. Jej walka na CLOUT MMA 4 nie jest zagrożona i odbędzie się już 9 marca w Atlas Arenie w Łodzi.

Sama gala na pewno się odbędzie, ale równie dobrze Marianna może powiedzieć, że jest gotowa ponieść konsekwencje i nie wyjdzie do walki. Szanse na to są jednak dość niskie, nawet w takich okolicznościach.

Marianna Schreiber rozstaje się ze swoim mężem. Ten oryginalnie informował o tym podczas wywiadu, potem Marianna mówiła, że jeszcze mąż mógł chociaż jej o tym powiedzieć w twarz. Teraz jest etap zapewne rozmów.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka