w

Clout MMA to nowa federacja zamiast High League. Lexy i Sławomir Peszko włodarzami

Można pisać, że się nie spodziewaliśmy, ale już wczoraj mówiliśmy o zastępstwie High League i o tym, co się dzieje.


Nowa federacja nosi nazwę Clout MMA, jeżeli wierzyć przeciekom, to zabierze większość osób z High League. Wcześniejsze informacje się potwierdziły, więc i ta pewnie jest prawdziwa – w federacji nie pojawi się jedna osoba w postaci Jacka Murańskiego. Natomiast całe Grand Prix ma zostać sprawnie przeniesione w takiej samej formule.

Video

W teorii nie ma to nic wspólnego z High League, ale w praktyce wszyscy doskonale zdają sobie sprawę, jak to ma wyglądać. Teraz trzeba tylko czekać na potwierdzenie, że w KRS widnieje Sławomir Bielski – wspólnik High League, wobec którego nie toczą się żadne postępowania i który na luzie mógł powołać nowy twór. KRS High League:

Włodarzami są Lexy i Sławomir Peszko, który zapowiadał, że będzie się działo i najwyraźniej słowa dotrzymał.

Daty nie są jeszcze znane, ale potencjalnie wszystko zostało już dopięte. Wiadomo, że gala ma kilka potencjalnych miejsc, w których ma się odbywać i jak to było sugerowane w przeciekach, raczej nie będzie ponownego „układania się z Fame”.

Nowa federacja postawi prawdopodobnie na niezależność. Kilka osób jest już w niej podpisanych, więc trzeba tylko czekać na konkretne nazwiska.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka