w

Corpse, youtuber znany ze swojego nietypowego głosu, oficjalnie pokazał swoją twarz

Corpse Husband to popularny youtuber, który od zawsze ukrywał swoją twarz. Okazuje się, że pokazał ją już dawno.


Na pewno kiedyś słyszeliście o Corpse Husband, youtuberze, który zasłynął głównie ze swojego bardzo niskiego i nietypowego głosu. Chociaż na swoim kanale zebrał już prawie 3 miliony osób, to w ostatnim czasie mało udziela się w sieci.

Youtuber od dłuższego czasu zajmuje się już jedynie muzyką i to głównie taki content możemy zobaczyć na jego kanale. Teraz się okazuje, że Corpse już jakiś czas temu pokazał swoją twarz, ale teraz znowu jest o tym głośno.

Face reaveal Corpse Husband

Corpse’a na pewno kojarzycie chociażby z piosenki „E-girl are ruining my life”, która do tej pory ma już 55 milionów wyświetleń na YouTube, a swego czasu pełno streamerów ją u siebie puszczało.

I choć kiedyś krążyły już plotki, że youtuber ujawnił swoją twarz, to po internecie latały jedynie jakieś stare zdjęcia sprzed kilku lub kilkunastu lat, a końcowo i tak nikt nigdy nie potwierdził, że to rzeczywiście Corpse.

Samo niedawne ujawnienie twarzy Dreama pokazało, że czasami jest to bardzo nieopłacalne i czasem lepiej zostać anonimowym w internecie. To na pewno również wcale nie pomagało Corpse’owi w jego własnym face reveal. Jednak okazuje się, że poniekąd zrobił to 2 lata temu na swoim TikToku.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@corpse_husband/video/7084352782148341034

Oczywiście, trudno nazwać to takim pełnoprawnym face reveal, jednak okazuje się, że świat dowiedział się o tym już wcześniej, a przynajmniej w połowie, bo Corpse na zdjęciu ma zasłoniętą twarz swoją dłonią i widać jedynie jej niewielką część.

Jednak po tym, co można było zobaczyć w internecie kiedyś, różnica jest naprawdę spora. Prawdopodobnie zdjęcia, które przedstawiały Corpse’a, były bardzo stare i sam youtuber był wtedy dość młody. Teraz widać, że różnica jest spora, chociaż całkowicie tej twarzy wciąż nie widać.

Może kiedyś youtuber zdecyduje się na taki pełne ujawnienie swojego wizerunku – w końcu jego fani proszą o to już od lat.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka