w

CzuuX bardzo krytykowany za swoją odpowiedź na film byłej dziewczyny Qeen of the Black

CzuuX nie pierwszy raz znalazł się w sytuacji, w której jest niesamowicie krytykowany.


16 czerwca była dziewczyna Youtubera, Queen of the Black nagrała film o tym, jak bardzo toksyczny był jej związek z CzuuXem. Pojawiło się tam mnóstwo naprawdę przerażających screenów, które miały być dowodem na to, jak Youtuberzy potrafią być zaborczy w momencie, gdy ich dziewczyna wychodzi po prostu ze znajomymi.

Film przekroczył w tym momencie milion wyświetleń, a jego oceny są bardzo pozytywne. Wszyscy raczej współczują dziewczynie, która zdecydowała się opowiedzieć o tym, jak wyglądała jej pierwsza miłość. Obecnie film ma 115 tysięcy łapek w górę i zaledwie 15 tysięcy w dół.

Odpowiedź CzuuXa niesamowicie krytykowana

CzuuX nagrał odpowiedź z wyjaśnieniami na to wszystko. Nie zawarł tam jednak żadnych konkretnych informacji, a film był zlepkiem jego chaotycznych myśli. Nie do końca można było zrozumieć, o co tak naprawdę chodzi i dlaczego tak się zachowywał. Widzowie usłyszeli, że Queen of the Black chce go zniszczyć, on pracował na swoją karierę kilka lat i ogólnie jest młody, więc popełnia błędy.

Choć materiał ma w tytule słowo „Przepraszam”, to przeprosin jest tam stosunkowo niewiele i nie są one skierowane do byłej dziewczyny, a do widzów. Mało kto zrozumiał tak naprawdę, jaki był przekaz filmu, bo ani nie była to odpowiedź, ani przeprosiny, a jedynie coś w rodzaju długiego wywodu odnośnie kariery i tego, że każdy popełnia błędy.

To wszystko przełożyło się na kolejną sytuację, w której CzuuX traci na opinii jeszcze bardziej. W tym momencie stosunek łapek to 36 tysięcy w górę i 42 tysiące w dół. Raczej jednak nie można tutaj mówić o ogromnym problemie Youtubera. Jego subskrypcje praktycznie się nie ruszyły. Zanotował spadek 17 czerwca o 1000 osób, by potem zyskiwać ich w stosunkowo normalnym tempie.

Gdzie w tym wszystkim jest prawda? Jak zawsze gdzieś po środku. Julka wróciła do nagrywania na Youtube, korzysta z dodatkowych zasięgów i nie ma problemów ze sponsorowanymi wpisami na kilkadziesiąt godzin po tym bardzo emocjonalnym filmie. CzuuX rzeczywiście robił wiele głupot, ale widzi w tym wszystkim to, że czasem nie warto iść na wojnę screenami i po prostu temat uciąć.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka