w

Czy Boxdel to ogarnął? Obiecał mu walkę w Fame MMA, teraz sam zabrał głos

Boxdel miał ogarnąć jedną walkę. I choć youtuber nadal nie daje znaku życia, to temat został ponownie wywołany do tablicy.


Wiele osób pewnie pamięta, ale na krótko po całej aferze Boxdel pojechał do osoby znanej jako Mrozzo. Pojawiły się deklaracje walki i tak minęło już od tamtego czasu kilka miesięcy. Teraz finalnie wiadomo, na jakim to wszystko jest etapie.

Wiele osób sądziło. że Boxdel kompletnie olał temat, bo nie był mu już potrzebny. Okazuje się jednak, że tak nie jest. Tzn. Boxdel załatwił przeciwnika.

Walka Mrozzo w Fame MMA

Reklama

Mrozzo na swoim TT nagrał krótki filmik tłumaczący, jak się obecnie sprawy mają. Walka ma się odbyć w tym roku (prawdopodobnie). Ale to nie jest nic niezwykłego. Oryginalnie bowiem mówiono o walce gdzieś na początku 2024 roku.

Video

Czyli wygląda na to, że tu nie ma winy Boxdela. To przeciwnik miał się wycofać z ustaleń i stąd sprawa gdzieś nie tyle, że umarła, co została zawieszona. Może się jeszcze odbędzie, ale termin i przeciwnik póki co pozostają pod znakiem zapytania – przynajmniej dla opinii publicznej.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka