w

Dał streamerce Twitch ponad 12 tysięcy złotych, żeby ta z nim porozmawiała. Bezcenna odpowiedź

Twitcha oglądają naprawdę różni ludzie, jedni śledzą TTV tylko dla gier, inni chcą porozmawiać z czatem, a jeszcze inni podrywać streamerki.


Streamerki często otrzymują różne, często bardzo dziwne propozycje od swoich widzów. Wielu osobom z jakiegoś powodu wydaje się, że pieniądze załatwią im prywatną rozmowę lub spotkanie, a może i coś więcej.

Większość z takich prób zaimponowania kończy się na tym, że streamerka jedynie podziękuje za donację i propozycję. W tym przypadku było jednak inaczej.

Reakcja streamerki na 12 tysięcy złotych

Jeden w widzów streamerki znanej jako “Maya” bardzo nalegał na rozmowę, dawał mnóstwo donacji, jednego dnia był w stanie przelać nawet 3 tysiące dolarów w donejtach.

W jednym z nich (200 dolarów) poprosił o możliwość porozmawiania po streamie. Maya zdecydowanie miała inne plany i z początku odpowiedziała, że nigdy nie rozmawia ze względu na to, że dają jej pieniądze.

Potem przyszło jeszcze mocniejsze otrzeźwienie, streamerka bowiem rzuciła:

(…) jak ja mam… Żadna kwota nie sprawi, że do ciebie zadzwonię, jestem bogata.

Czy trzeba cokolwiek tutaj dodawać? Wiele osób zapomina, że te topowe streamerki naprawdę są bogate, Maya ma ponad 575 tysięcy obserwujących, raczej trudno byłoby ją poderwać pieniędzmi.