w

Daniel Magical i jego mama zbanowani na TikToku. Dwa konta, blisko milion obserwujących

TikTok postanowił zbanować dwa konta, na których występował Daniel Magical i jego mama.


To już kolejne konta, które żegnają się z istnieniem. Tak, chodzi tutaj między innymi o konto, o które trwał spór pomiędzy Nikitą a Danielem Magicalem. Finał tego taki, że konto zostało zbanowane. Powód na ten moment pozostaje nieznany.

TikTok często usuwa konta bez większego powodu, więc nie jest to jakieś niesamowite. Ludzie dorabiają tutaj już teorie odnośnie pozbywania się przez TikToka tematu Magicala, ale raczej nie w tym rzecz.

Konta zbanowane

Zbanowano dwa konta. Łącznie miały blisko milion obserwujących. Trudno wycenić taką stratę, ale na pewno będzie ona bolesna. Czy konta uda się odzyskać? Zawsze jest na to szansa, ale TikTok to tak dziwna platforma, że trudno ją przewidzieć.

No, chyba że tam chodziło o jeszcze coś innego. TikTok faktycznie przyjrzał się sprawie albo Nikita zgłosiła, że to jej konto – ale nie ma na to absolutnie żadnego potwierdzenia, przynajmniej publicznego. Ludzie tworzą masę teorii wokół tego i trudno się dziwić. Na ten moment pełną wiedzę na ten temat posiada jedynie Daniel.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka