w

Daniel Magical przekroczył bardzo dziwną granicę ze swoją mamą

Daniel Magical próbuje cały czas odbić od tematu Nikity, natomiast robi to w kierunku swoje mamy. Jest to dość… Niezręcznie.


Daniel rozpoczął promocję konta na OnlyFans należącym prawdopodobnie do jego mamy. Konto to zapewne już jest, ale czeka na weryfikację. W każdym razie, nie o to w sumie chodzi. Bardziej o to, co dzieje się wokół tego.

Wystarczy tylko spojrzeć na tę rozmowę i komentarz Daniela. Abstrakcja.

No jest dziwnie, niezręcznie. Dodatkowo fakt, że faktycznie Daniel ma w planach konto na OF. Ludzie wiedzą, że jest to robione pod publikę, ale jednocześnie organizowany jest stream:

„Sleep mom and two sons togother”

Jest naprawdę dziwnie

Nie wiadomo, co dokładnie planuje sam Daniel. Tzn. konto na OF jest praktycznie pewniakiem, może chodzi tam jeszcze o dodatkowy czas na weryfikację. Na niebieskiej platformie jest już bowiem konto nazwane:

Gosiamagical pasuje, ale dopóki nie będzie weryfikacji, to może to należeć do dosłownie każdego. Zdjęcie, jakie zostało umieszczone pochodzi z X:

O koncie na OF Daniel pisze sam:

„Już za parę dni startuje OF”

Wszystko to sprawia, że jest wokół tego jakaś dziwna otoczka. Magical dodaje wszędzie, że wszystko robi w pełni w porozumieniu z mamą i da się to wyczuć podczas transmisji. Nie brakuje jednak głosów, że to zwyczajnie zrobiło się niesmaczne.

Jest też szansa, że Daniel zostanie zbanowany na Twitchu i plany się opóźnią. Wszystko przez to magiczne słowo (nie włączać na streamie):

Video

Streamer przekonuje, że wszystko to nie jest takie, jak wygląda. Oby, bo jest przedziwnie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka