w

Daniel Magical zbanowany na Youtube. Dokładny moment zbanowania kanału

Daniel Magical został zbanowany na Youtube. I tak długo to trwało – oceniają ludzie. Co teraz? Albo nowy kanał, albo zmiana platformy.


Youtube zdecydował się zbanować kanał Daniela Magicala, który miał ponad 130 tysięcy subskrybujących. W ostatnim miesiącu Magical zanotował ponad 7 mln wyświetleń.

Youtuber naturalnie już się do tego odniósł na swoim Instagramie mówiąc, że tak łatwo się nie podda. To i tak nie jest pierwszy raz, gdy Magical dostaje bana na YT. Na ten moment nie wiadomo, czy jest to ban w stylu Nitra, czy może Rafonixa – czyli na wizerunek.

Moment zbanowania

Stream w pewnym momencie stał się po prostu niedostępny. Obecnie wyszukiwanie frazy „DreamTeam”, czy „PolskaRodzinka” nie pokazuje żadnych wyników. Wejście bezpośrednio na kanał wyrzuca komunikat o niedostępności.

W chwili zbanowania kanału nie działo się nic wielkiego, więc ban nie jest spowodowany bezpośrednią sytuacją, jaka akurat miała miejsce na streamie. Chodziło o coś, co zostało zrobione wcześniej, albo wręcz o całokształt działalności.

Oficjalny powód nie jest znany, natomiast można się domyślać, że chodzi o ogólne łamanie zasad Youtube’a. W kolejnych godzinach, może dniach pojawi się odpowiedź od Google Polska w tej sprawie.

Sam kanał bardzo szybko rósł. W momencie zbanowania miał 130 tysięcy subów, natomiast w ostatnim miesiącu doszło 40 tysięcy nowych.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka