w

Dlaczego Bagietka tak bardzo nie lubi Disa? Norbert pisał do streamera z pretensjami, a potem go “olał”

Bagietka Michael to postać, o której ostatnio jest bardzo głośno, ale społeczność zgromadzona wokół streamów zna go doskonale już od dłuższego czasu.


W sieci ponownie jest głośno o Bagietce, głównie za sprawą Prime MMA. Wszyscy o nim mówią, dlatego też pojawił się w Aferkach. Co ciekawe, dla streamera podczas transmisji zebrano około 30 tysięcy złotych. Tutaj warto wspomnieć, że przez niezbyt przemyślane decyzje i ogólne problemy, Bagietka ma około 70 tysięcy kredytów.

Podczas transmisji pojawiło się wiele ciekawych tematów, poruszano tak samo kwestię Japczana, jak i Kamerzysty czy Konopskiego. Znalazł się tam także wątek Disa i tego, dlaczego Bagietka tak bardzo nie lubi Norberta i dlaczego chce z nim walczyć.

Dlaczego Bagietka chce walczyć z Disem?

Mało kto wie, o co chodzi w tym konflikcie. Co zabawne, chyba nawet sam Dis nie jest tego do końca świadomy. Jak mówi Bagietka:

(…)chyba nawet Dis o tym nie wie(…). Afera z Disem się zaczęła od promocji przez Xayoo. Po prostu tam była sytuacja, pewnego razu on tam kiedyś napisał do mnie, dlaczego po prostu biorę stronę publiczności, jak jego nie znam(…).

Tutaj warto wspomnieć, że Bagietka został rozpromowany albo wręcz odkryty przez Xayoo. To właśnie dzięki Marcinowi wszystko się zaczęło. Z tego, co mówi Michael, Dis napisał do niego z pytaniem, dlaczego ten go nie lubi, skoro go nie zna.

Stwierdziłem, że podejdę na jednym evencie do niego i mówię, porozmawiam z nim, zobaczę po prostu, może zmienię zdanie na temat tego człowieka. Ale jak ja podchodzę do niego, a on do mnie patrzy na mnie, a ja nie mam czasu i sobie poszedł. No k**wa, osoba, która go gnoi, piosenki robi na niego i on nie ma chwili czasu, żeby ze mną porozmawiać, żeby mnie przekonać do tego, żeby po prostu robić, żebym ja przekonał swoich widzów, że jednak Dis jest dobry.

Ja po prostu wyszedłem z ręką, żeby zmienić o nim zdanie, a on mnie zlekceważył, olał, więc zniewaga Bagietsona krwi wymaga.

Klip: Aferki

Teraz przynajmniej wyjaśniło się, skąd to się wszystko wzięło, bo masa osób zastanawiała się, gdzie w tym wszystkich miał miejsce jakiś konflikt.