w

Dlaczego Monia odeszła z Ekipy Friza? Dlaczego Ekipa jest zdenerwowana na Pateckiego?

Monia, jedna z osób związana z Ekipą Friza zakończyła współpracę.


Monia to jedna z osób, która ściśle współpracowała z Wersow (była jej asystentką) i z całą Ekipą. Teraz oficjalnie poinformowała, że odeszła z Ekipy, a raczej ze swojej pracy. Jest to związane z przeprowadzką i nie miało jakiegoś większego podłoża w postaci dramy, kłótni etc.. Jak słyszymy, od początku Monia traktowała swoją pracę jako coś tymczasowego, co nie było związane z jej wykształceniem.

U Ekipy trwa obecnie przeprowadzka. Nie wszyscy się do niej jednak przykładają, niektórzy członkowie Ekipy są źli na Pateckiego za to, że postanowił zrobić sobie wakacje w momencie, w którym naprawdę by się przydał.

MONIA NIE BĘDZIE JUŻ PRACOWAŁA DLA WERSOW

Odejście Moni z pracy

Monia oficjalnie potwierdziła, że odeszła ze swojej pracy w Ekipie. Jednocześnie zapewniła, że nie chodziło tutaj o wyrzucenie, nie było żadnej dramy, czy kłótni. Po prostu zmienia pracę w związku z przeprowadzką. Monia nie ujawnia jednak, dlaczego się przeprowadziła i jakie ma dalsze plany.

Shot: Ekipa to My

„Nikt mnie nie wyrzucił, nikt mnie nie zwolnił, nic nie zrobiłam, to była to tylko i wyłącznie moja decyzja. Sama odeszła. Wiem, że potrzebujecie na to wytłumaczenia, ale to nie jest jakby nic skomplikowana. Tutaj nie ma żadnych dram, żadnych kłótni, nic się nie stało. Praca to tylko praca, ludzie zmieniają pracę, tym bardziej będąc młodym. Tym bardziej wykonując coś, co chciałabym robić w przyszłości (…)” – mówi Monia.

Oprócz Moni, tematem numer dwa w Ekipie jest zachowanie Pateckiego. Tromba podczas jednej z transmisji wspomniał, że ma trochę za złe Youtuberowi, że ten pojechał sobie na wakacje w momencie, gdy wszyscy się przeprowadzają i jest bardzo dużo noszenia.

Shot: Adixon

„Patecki to fujara i sobie pojechał na wakacje 4-dniowe w momencie, gdy mieliśmy do przenoszenia jacuzzi, stół bilardowy i wynoszenia wszystkich rzeczy z domu. A tutaj bardzo ważna rzecz, było trochę jego rzeczy. Z 4 pary butów były jego, jakieś gacie pozostawiał po domu jakieś swoje, u nas na balkonie były jedne brązowe, a kiedyś były czarne. Także no, niefajnie, każdy ma zapier**ziel (…)”

Ekipa niedługo powróci do standardowego nagrywania, natomiast wszyscy powtarzają, że widzowie muszą się przygotować na mniej angażujące odcinki, może z odpowiadania na pytania etc. Gdyż przeprowadzka zajmuje jednak trochę czasu i dodatkowej uwagi.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka