w

Dlaczego Naruciak ostro skrytykował Ekipę Friza za ostatni film z samochodami?

Kilka dni temu Ekipa Friza opublikowała film z “Rocket League w prawdziwym życiu”. Nie wszystkim się on spodobał.


Ekipa Friza raczej nie ma problemów z krytyką. Rzadko kiedy ktokolwiek decyduje się wyrażać w jakiś negatywny sposób na temat członków Ekipy, czy ich pomysłów. Szczególnie rzadko negatywne opinie wygłaszają inni youtuberzy.

Głównie dlatego, że Friz razem ze swoimi przyjaciółmi raczej nie ma głupich pomysłów, może poza przefarbowaniem swojego psa. Youtuber jednak za to przeprosił i raczej wszyscy już o tym zapomnieli.

Naruciak o niebezpiecznym filmie Friza

Nariuciak to popularny youtuber, który na swoim koncie zgromadził ponad 3 miliony subskrypcji. Większość może go kojarzyć z serii “Ciumkaj loczki”, w której ogląda różnego rodzaju paradokumenty i inne seriale na bieżąco je komentując.

Youtuber na swoim oficjalnym koncie Twitter postanowił wypowiedzieć się na temat ostatniego filmu Ekipy, na której zorganizowano “Rocket League w prawdziwym życiu”. Przypomnijmy na szybko, że youtuberzy kupili pojazdy do tysiąca złotych, którymi mieli potem grać w Rocket League.

Naruciak uważa, że Ekipa jest w tym momencie bardzo szkodliwym kanałem, a treści tam prezentowane zaczynają być zwyczajnie niebezpieczne.

Wypowiedzi Naruciaka były szeroko komentowane przez innych youtuberów, którzy wspominają, że na Youtube jest i była masa różnego rodzaju filmów, które potencjalnie są bardziej szkodliwe. Część jednak zgadza się, że jednak należałoby bardziej dbać o prezentowane treści, bowiem mogą mieć one wpływ na najmłodszych widzów.