w

Do Fame MMA wróci wielki “wróg” federacji? Były już rozmowy na temat walki

Biznes to biznes i najwyraźniej wszyscy doskonale to rozumieją. Do Fame MMA może wrócić jedna z osób, która była bardzo krytykowana przez federację.


Fame MMA i High League swego czasu wydały oświadczenie mówiące, że nikt walczący dla Prime nie będzie mógł w przyszłości powrócić do Fame, czy HL. Teraz jednak wiadomo, że obie te federacje rozmawiają z osobą, która z Prime miała wiele wspólnego.

Chodzi tutaj o tzw. “medialnego włodarza”. Kasjo w rozmowach z wieloma osobami potwierdzał, że spotkał się tak samo z Fame, jak i High League. Wstępne rozmowy są pozytywne i jest szansa, że Kasjo odbędzie walkę z Denisem Załęckim.

Tyle były warte te zakazy?

Widać to chociażby po rozmowie, jaka miała miejsce na kanale “Illegal TV”. Kasjo wprost mówi o spotkaniu z Fame i rozmowach z High League:

Jeżeli rzeczywiście Kasjo pojawi się w Fame, czy HL, to będzie to jasny komunikat dla wszystkich, że najważniejszy finalnie jest generowany z walk pieniądz. Oczywiście z roku na rok sytuacja na rynku freak fightów się zmienia, więc nie byłoby to jakieś niesamowicie zaskakujące, gdyby federacje zmieniły zdanie.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka