Do Fame MMA wróci wielki „wróg” federacji? Były już rozmowy na temat walki

Rozrywka

Reklama

Biznes to biznes i najwyraźniej wszyscy doskonale to rozumieją. Do Fame MMA może wrócić jedna z osób, która była bardzo krytykowana przez federację.


Fame MMA i High League swego czasu wydały oświadczenie mówiące, że nikt walczący dla Prime nie będzie mógł w przyszłości powrócić do Fame, czy HL. Teraz jednak wiadomo, że obie te federacje rozmawiają z osobą, która z Prime miała wiele wspólnego.

Chodzi tutaj o tzw. „medialnego włodarza”. Kasjo w rozmowach z wieloma osobami potwierdzał, że spotkał się tak samo z Fame, jak i High League. Wstępne rozmowy są pozytywne i jest szansa, że Kasjo odbędzie walkę z Denisem Załęckim.

Tyle były warte te zakazy?

Reklama

Widać to chociażby po rozmowie, jaka miała miejsce na kanale „Illegal TV”. Kasjo wprost mówi o spotkaniu z Fame i rozmowach z High League:

Reklama

Video

Jeżeli rzeczywiście Kasjo pojawi się w Fame, czy HL, to będzie to jasny komunikat dla wszystkich, że najważniejszy finalnie jest generowany z walk pieniądz. Oczywiście z roku na rok sytuacja na rynku freak fightów się zmienia, więc nie byłoby to jakieś niesamowicie zaskakujące, gdyby federacje zmieniły zdanie.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej