w

Do walki Xayoo vs Dis może nie dojść przez jedną, ale jakże ważną rzecz „Beze mnie nie istniejesz”

Reklama

Wygląda na to, że ewentualny pojedynek Xayoo vs Dis stanął pod dużym znakiem zapytania.


Starcie Xayoo vs Dis to jeden z najbardziej forsowanych pojedynków w historii freakowych gal. Mówiło się o tym od początku i wydawało się, że zarówno Dis, jak i Xayoo finalnie byli przekonani, by ze sobą zawalczyć.

Marcin początkowo się wahał, nie chciał wchodzić do tego świata, ale potem wszystkie gale się rozwinęły i w momencie, gdy zaczęło to wyglądać profesjonalnie, znalazła się opcja zawalczenia. Xayoo, ale także i Dis walczyli już z innymi, a teraz mieliby spróbować swoich sił ze sobą.

Xayoo vs Dis, dlaczego do walki może nie dojść?

Reklama

Pojawiła się jednak duża przeszkoda, mianowicie formuła walki. Dis proponuje, by walczyć w MMA, natomiast Xayoo woli K1. Obaj stają przy swoim i nie zamierzają odpuścić. Dis w jednym z wywiadów wspomniał, że tylko taka forma wchodzi w grę, Xayoo też mówi tylko o K1.

Video

Klip: Shoty z Twitcha

Xayoo podgryza Norberta, mówiąc, że bez niego nie istnieje i jeżeli Dis nie weźmie walki z Marcinem, to może już nigdy nie zawalczyć, bo nikt nie będzie chciał go wziąć do federacji. Czy tak by było? Trudno powiedzieć. Wydaje się, że Dis vs Xayoo byłby naprawdę głośnym wydarzeniem, choć na pewno nie aż tak, jakby to było te kilka lat temu. Dzisiaj wszyscy mają świadomość, że jest to mimo wszystko odgrzewany konflikt.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka