w

Drama Goats vs dziewczyny, które wymyśliły 5 tysięcy za usunięcie tego

Goats wydało oświadczenie, w którym wprost mówią o popełnionych błędach. Odpowiadają jednocześnie dziewczynom.


Goats przyznaje, że nie zabezpieczyło odpowiednio ostatniego odcinka. Na planie były osoby, które miały ukończone kursy pierwszej pomocy, natomiast nie było zespołu medycznego. W oświadczeniu znalazła się odpowiedź skierowana do dziewczyn z Goats.

Okazuje się, że dziewczyna, która udostępniła TT z informacją o kontuzji była w stałym kontakcie z Goats i najwyraźniej chciała “poddymić”.

Czyli najwyraźniej ten cały TT był po prostu próbą zwrócenia na siebie uwagi. Tak przynajmniej wynika z ruchów dziewczyn.

Goats dalej odpowiada

Okazuje się, że dziewczyny biorące udział w programach Goats mają swoje własne grupy. Komunikują się za ich pomocą, w efekcie czego można było się dowiedzieć, że padały tam takie oto propozycje:

Jak widać, niekoniecznie się to dziewczynom opłaciło. Teraz wychodzą na takie, które po prostu traktują program jako trampolinę do wybicia się. No chyba, że druga strona w jakiś sposób na to wszystko odpowie.

Najważniejsze Story:

Video

Video

Tak to się powoli toczy. Teraz przynajmniej wiadomo, dlaczego TT został usunięty. Goats było w kontakcie z dziewczyną, po publikacji filmiku zadzwoniono do niej z pytaniem o powód udostępnienia. Okazuje się, że chodziło stricte o poddymienie.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka