w

Drama Lexy vs Majewski zmieniła się współpracę z Deynn. To dość niespodziewany obrót spraw

To trochę pokazuje, że Deynn mimo wszystko jest niezależna w swoich decyzjach. Choć mało kto podejrzewał, że po czymś takim dojdzie do tego typu współpracy.


Lexy kilka lat temu miała sporą dramę z Majewskim. W ogromnym skrócie chodziło o to, że ten w swoim materiale nazwał Lexy „murzynką”. Powstało na ten temat wiele artykułów, filmów:

Potem się to rozlało jeszcze bardziej, bo Majewski w niezbyt dobry sposób to wszystko komentował. Lexy potem mówiła, że ogólnie cała ta sytuacja jest bardzo żenująca i mocno jej uwłacza. Wszyscy od tamtej pory byli przekonani, że Deynn i Majewski niezbyt się lubią z Lexy. Aż do teraz.

Deynn współpracuje z Lexy

Teraz okazuje się, że Deynn podjęła współpracę z Lexy. Wygląda więc na to, że topór wojenny z Majewskim został zakopany, choć ludzie i tak komentują, że wygląda to dość zabawnie. Z drugiej strony, to naprawdę stare dzieje i mało kto w ogóle o tym pamiętał.

Marita potwierdziła już, że chodzi o Lexy, więc prawdopodobnie faktycznie jest to już załatwione.

Lexy jakby nie było obecnie pasuje do promocji marki. Na TikToku jest sporo materiałów pokazujących, jak dużą przemianę przeszła youtuberka, jeżeli chodzi o sport i ogólną aktywność.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka