w

Drama Marcysia i Tromba. Wardęga odpowiada na to, że youtuberzy mieli mu donosić na Ekipę Friza

Na TikToku, Twitterze i Instagramie pojawiła się dość zabawna drama z udziałem polskich youtuberów należących do Ekipy Friza.


Trudno to nawet nazwać dramą, ale rzeczywiście sprawa robi się coraz popularniejsza. Według teorii losowych ludzi z TikToka i Twittera Marcysia i Tromba mieliby donosić  Wardędze na Friza, Wersow czy innych członków Ekipy. Wszystko to chyba zaczęło się od tego screena wiadomości na Facebooku:

Następnie pojawiły się teorie o tym, że rzeczywiście Marcysia i Tromba są w kontakcie z Wardęgą i cały czas przekazują mu jakieś informacje o Ekipie. Chodziło o to, by Wardęga nie nagrał filmu na Marcysię – tutaj to kolejny raz odwołanie do plotki o youtuberce, która miała pracować w klubie.

Sylwester Wardęga odpowiada

Wszystko to zrobiło się niesamowicie popularne, bo po prostu dotyczy Ekipy Friza. Teoria została stworzona przez losowe osoby, które po prostu sobie ze sobą pisały, a rozrosło się to do TikToków, łączenia różnych sytuacji i wycinania momentów z filmów. Najwięcej mówi się tutaj o tym spotkaniu – KLIK.

Co na to Sylwester? Youtuber wypowiedział się na ten temat na swoim streamie. Potem z resztą żartował sobie z Ekipą.

Video

Klip: The Poland News na Youtube

Wymiana wiadomości, gdzie youtuberzy już sobie po prostu żartują:

Sprawa raczej nie będzie miała żadnego ciągu dalszego. Wardęga wprost temu zaprzecza, z resztą youtuberzy też zdają się tym nie przejmować.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka