w

Dwa popularne polskie kanały commentary się pokłóciły i nagrywają na siebie materiały

Dwa popularne kanały zajmujące się tematyką commentary zaczęły się kłócić, z czego niewiele wynika. Brzmi znajomo?


To jedna z dziwniejszych spraw, jakie ostatnio miały miejsce. Dwa naprawdę duże polskie kanały commentary (432 tysiące subów i 342 tysiące subów) pokłóciły się o temat, który według obu stron jest po prostu słaby. Powstały już 4 filmy na ten temat, a całość nie wnosi kompletnie nic.

Brzmi trochę znajomo, jak cała ta przepychanka Konopskiego i Wardęgi, która mogłaby trwać jeszcze kilka ładnych lat. Tutaj jest podobnie. Po 4 filmach wiadomo tyle, że nie wiadomo nic.

Gdy kłócą się kanały commentary

Mateusz Spysiński ma konflikt z Prostracją o nagrywanie na temat QueenOfTheBlack. Po długiej przerwie Spysiński nagrał materiał QOTB, co Prostracja skrytykowała, mówiąc, że jest to powrót do przeszłości, czyli nagrywania filmów o QOTB, z czym wcześniej Mateusz miał przesadzać.

I tak zaczęła się batalia filmowa. Mateusz odpowiedział na film Prostracji, w którym jest jego wątek:

Następnie Prostracja nagrała 30-minutową odpowiedź:

Na co Mateusz odpowiedział swoim 28 minutowym filmem:

W sumie 3 odpowiedzi i 1 film, od którego się zaczęło. 4 materiały na temat QOTB i tego, czy naprawdę trzeba o niej nagrywać. Są pstryczki w nos, jest łapanie za słówka, jest wracanie do przeszłości czy pokazywanie prywatnych wiadomości i nie ma żadnych sensownych wniosków. Za jakiś czas oboje odpuszczą, a każdy o tym zapomni.

Typowa drama kanałów commentary, gdzie każdy ma trochę racji i każdy się nieco myli.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka