w

„Dziewczyna” Daniela Magicala założyła niebieską platformę. Już wcześniej wstawiała takie zdjęcia

W uniwersum Daniela Magicala nadal wiele się dzieje. Ogarnąć to wszystko nieraz naprawdę jest ciężko.


Trzy byłe dziewczyny Daniela Magicala założyły swoją ekipę pod wodzą Nikity. Nie, to nie jest żart. Poważnie, trzy ex umówiły się na wspólne nagrywanie. Jeżeli kompletnie nie wiecie, co tam się działo, to Daniel najpierw był z Agnieszką (lata temu), potem z Nikitą, a potem miał dłuższe, lub krótsze relacje z kolejnymi dwoma dziewczynami:

Video

Nadążyć za tymi związkami Magicala jest naprawdę ciężko. Ostatnia wersja jest taka, że Magical spotyka się, albo spotykał się z następną dziewczyną (ponad 1.1 mln wyświetleń):

Nie zostało to potem zdementowane, więc tak zostało. A tych filmików tylko przybyło. Wspólne zdjęcia, wzajemne obserwowanie się.

Niebieska platforma

Tak naprawdę trudno powiedzieć, czy rzeczywiście oni się ze sobą spotykają. Na pewno dziewczyna wstawia do siebie różnego rodzaju TT, które niby nie zahaczają o chłopaków, ale jednak tak. Wszyscy i tak komentują tam odnośnie Magicala właśnie.

https://www.tiktok.com/@x.julviss.xx

Komentarze:

https://www.tiktok.com/@x.julviss.xx

W ogóle na jej profilu jest mnóstwo popularnych osób:

https://www.instagram.com/julviss_/

Wszyscy są przekonani, że to dziewczyna Daniela, albo przynajmniej, że się spotykają, lub spotykali. I tak, na jej profilu pojawiła się informacja o niebieskiej platformie:

https://www.instagram.com/julviss_/

Czy to zaskoczenie? Biorąc pod uwagę jej publiczne zdjęcia, to raczej nie.

Video

Video

Video

Jeżeli jest to sposób na wybicie się, to działa. Na TT ma to jakieś absurdalne wyświetlenia, liczone w dziesiątkach tysięcy.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka