w

Dziewczyna Sylwestra Wardęgi wrzuciła Story, które od razu rozpoczęło domysły

Monika, wieloletnia partnerka Sylwestra Wardęgi opublikowała Story ujawniając, że zmaga się z depresją, czy kryzysem wieku średniego. „Ryczę bez powodu” – dodaje.


Sylwester jest obecnie obserwowany przez wiele oczu, które niekoniecznie dobrze mu życzą. Na pewno niezbyt korzystne było znikanie z Aska wpisów, które koniec końców i tak rozeszły się po internecie. Nie było tam nic jakiegoś niesłychanego, ale faktycznie „czystki zostały zrobione”.

Z Askiem jest taki problem, że po latach trudno w ogóle zweryfikować prawdziwość profilu i faktycznego jego właściciela. W każdym razie narracja już i tak poszła w świat.

Partnerka Sylwestra z takim Story

Monika opublikowała na swoim Story nagranie, które normalnie zapewne nie wzbudziłoby dyskusji. Ale w obecnej sytuacji jest inaczej.

Do tego odpowiedź:

Ludzie, którzy szukają wszędzie drugiego dna, czy też detektywi z TT pomijają zupełnie fakt tego, że Goats miało zbliżyć parę. Stąd z resztą takie, a nie inne pytanie:

Jak już dodawać screeny, to raczej wszystkie, bo tak to faktycznie można by było odnieść wrażenie, że coś tam jest może nie tak. Tutaj da się zrozumieć, że akurat problem nie leży w samym związku.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka