w

Dziewczyna z OnlyFans robiła takie przysiady, że Gimper i Maja Staśko się pokłócili

To ten dziwny moment w internecie, gdy kanał newsowy ponownie ściera się z Mają Staśko.


Przedstawienie postaci: dziewczyna prowadząca niebieską platformę, wstawiającą różne zdjęcia i nagrania z siłowni, które symulują wiadomo co.

Sugestywne opisy, sugestywne pozy, wszystko w celu promocji swojej niebieskiej platformy. Nie ma większych szans, że w przeszłości na nią natrafiliście. Jej nagranie stało się jednak mocnym viralem, również w Polsce.

Gimper do Mai Staśko

Dziewczyna wstawia do sieci nagranie, na którym jej zdaniem robi „rozgrzewkę nóg”. Podchodzi do niej mężczyzna, który wprost mówi, by nie przychodziła na „jego siłownię”, jeżeli ma zamiar robić takie rzeczy. Nagranie kończy się kopnięciem w telefon.

Video

Nie wiadomo, czy telefon się uszkodził, czy to bardziej folia odeszła, ale widać tam rysę na środku. W każdym razie w temacie pojawiła się Maja Staśko.

W temacie pojawia się też Gimper:

Dziewczyna dodaje content z siłowni, który wprost promuje jej niebieską platformę. Stoi jednak na stanowisku, że taką rozgrzewkę stosuje od zawsze. Nawet od czasów, gdy nie miała OF.

Video

Ludzie mocno się podzielili, nie dotyczy to tylko i wyłącznie Gimpera i Mai Staśko. Z drugiej strony dziewczyna potem nagrywa coś takiego:

Video

I można rozumieć jej motywy, natomiast kopanie telefonu i potencjalne go niszczenie wydaje się dość mocnym krokiem.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka