w

Dziewczyna zerwała z Adrianem Polakiem przed walką z dość zaskakującego powodu

Adrian Polak pojawił się w programie wraz z dwójką Polek z pomarańczowej platformy. Mówił tam między innymi o tym, jak zostawiła go dziewczyna.


Adrian Polak to postać, która pojawia się w najmniej oczekiwanych miejscach. Zawodnik Fame MMA, który za chwilę ma walczyć z Natanem Marconiem, wziął udział w rozmowie czy też podcaście z dwoma Polkami z pomarańczowej platformy.

Zawodnik ujawnił podczas programu, że tuż przed walką zerwała z nim dziewczyna. To miało ogromny wpływ na jego psychikę i ostatecznie doprowadziło do przegranej. Adrian podzielił się dość zaskakującym powodem zerwania.

Dziewczyna zostawiła Adriana Polaka, bo…

W ogóle w tym programie padły jakieś przedziwne informacje o pozycjach etc. Przykładowo zawodnik mówi, że w łóżku nie używa żadnych zabawek i „radzi sobie bez”. No o tym jest ta rozmowa. Ciekawostką może być fakt, że najdłuższy związek Adriana trwał rok.

Ja byłem kiedyś mega zakochany w dziewczynie – mówi Adrian. W ogóle dowiedziałem się o tym po chyba dwóch latach, zerwała ze mną, bo zbyt często chciałem uprawiać z nią se.s. Dowiedziałem się dopiero po dwóch latach od gościa, z którym się spotykała później, po mnie, bo on mi powiedział, a ona nie. Taki miałem mindf.ck. W ogóle najzabawniejsze, że zerwała chyba 2-3 tygodnie przed moją walką, bardzo ważną, jedną z najważniejszych, którą przegrałem przez to, przez nią.

Trochę zostawimy fragmenty dalej, żebyście poczuli klimat tej rozmowy:

Video

Film: https://youtu.be/CY9N96xUWvg

Kiedy to się mogło dziać? Ciężko powiedzieć, choć Adrian mówi o przegranej. Przegrał tylko dwa razy, będąc w Fame MMA. Najpierw z Don Kasjo, potem z Wiewiórem.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka