w

Dziewczynę i Pasuta trochę poniosło w trakcie rozmowy z Pasutem

Content Roberta przyciąga coraz więcej spojrzeń i staje się coraz bardziej share’owany.


O Robercie rozmawia się już w Zgrzycie, a fragmenty jego filmów pojawiają się na platformach pokroju X. Głównie przez wzgląd na bardzo różne zachowanie dziewczyn. Jeżeli kompletnie nie znacie tego contentu, to Pasut rozmawia zwyczajnie z dziewczynami.

Tyle, że te rozmowy dotyczą przeróżnych rzeczy. Często w ich trakcie dzieje się coś nietypowego. I tak było w tym przypadku.

Robert na ten moment ma jedne z największych wyświetleń w Polsce. Jest to blisko 35 milionów odsłon w trakcie ostatnich 30 dni.

Dziewczynę delikatnie poniosło?

Spośród wszystkich klipów, to o tym mówi się najwięcej. Jedni wskazują, że Robert pocałował dziewczynę bez jej zgody i jest to jakieś przekroczenie granic. Inni kontrują, że przecież później stało się coś jeszcze.

Video

Film: https://youtu.be/8W3lCRAD2Fs

Oboje mieli z tym duży luz, a klip rozszedł się bardzo mocno po całym internecie. W sumie na X zyskał ponad 600 tysięcy wyświetleń.

Video

Film: https://youtu.be/8W3lCRAD2Fs

Wzbudza to na pewno wiele różnych emocji, ale no tak to ma działać i tak to działa. Jedni się oburzają, inni śmieją. Na pewno jest to content, który prędzej, czy później musiał rzucić się w oczy widzów poza bańką Roberta.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka