w

Facebook nie działa. Problemy z wysyłaniem wiadomości na komputerze i telefonie (22.04.2021)

Facebook ponownie ma problemy z działaniem.


Kolejna awaria w ciągu miesiąca. Facebook ostatnio ma ich naprawdę wiele i trudno powiedzieć, z czego się biorą. Istnieje duża szansa, że chodzi tutaj o zmiany wyglądu i ogólne dopracowywanie kwestii związanych z czatem.

Niedawno bowiem wróciły nicki i część funkcji, które przez długi czas były niedostępne. Facebook ewidentnie coś kombinuje, efektem czego są takie właśnie czasowe niedostępności.

Kolejna już awaria Facebooka

Na ten moment funkcje z logowaniem jak najbardziej działają, choć to może się zmienić w każdym momencie. Największe problemy są z wysyłaniem wiadomości, szczególnie na komputerach. Wiele osób po prostu ich nie widzi.

Dobrym rozwiązaniem przez kilka poprzednich minut było wysyłanie wiadomości przez urządzenia mobilne (na PC w ogóle się nie pokazywały), ale teraz i z tym jest problem.

Ludzie masowo zgłaszają awarię i trudno się dziwić. Trwają one zazwyczaj do kilkunastu, kilkudziesięciu minut i po prostu ustają. Ostatnio podobne problemy miał Twitter, ale nie należy tego jakoś szczególnie ze sobą łączyć.