w

Fagata i Malik odpowiadają w sprawie wulgarnych komentarzy. Dostało się też Ekipie Friza

Malik, ale też i Fagata odpowiedzieli ludziom, jak ich zdaniem wygląda sytuacja z komentarzami pod zdjęciami Agaty.


Przypomnijmy, o co w ogóle tutaj chodzi. Malik od jakiegoś czasu pisał pod zdjęciami Fagaty dość specyficzne komentarze. Ludzie nie zwracali na to jakiejś szczególnej uwagi, ale kilka dni temu to się zmieniło.

Zarówno Malik, jak i Fagata postanowili na to odpowiedzieć. O ile odpowiedź Fagaty wszyscy uznali za sensowną, o tyle stanowisko Malika prześmiewczo zostało nazwane “syndromem Sentino”. W sieci jest cała masa przeróbek z wypowiedzią Malika i twarzą Sentino.

Malik i Fagata odpowiadają, dostało się też Trombie

Odpowiedź Fagaty nie jest szczególnie wybitna. Youtuberka komentuje, że kompletnie nie przeszkadzają jej takie komentarze Malika, wręcz odwrotnie.

Malik odpowiedział w swoim stylu, jego wypowiedź ogólnie została przyjęta dość negatywnie. Ludzie nie rozumieją, po co raper od razu wyzywa, ale raczej nie należało się spodziewać niczego niesamowitego. Malik ma taki styl i tyle.

Gdzie tam wątek Ekipy Friza? Na live był między innymi Tromba, który napisał taki oto komentarz:

Malik odpowiedział na to w ten sposób:

Jak wskazuje kanał “RAP TALK”, z którego pochodzą shoty, trudno powiedzieć, o co chodziło Malikowi – tzn. o jakie konkretnie wpisy na Twitterze. Sytuacja dość dziwna, może się to wyjaśni dopiero za jakiś czas.