Fagata płacze. Youtuberka wstawiła bardzo sugestywny film

Rozrywka

Reklama

Fagata, o której ostatnio ponownie zrobiło się głośno, wstawiła TikToka, na którym widać, że płacze. Albo tak ma to wyglądać.


Fagata albo baituje, albo faktycznie coś w jej życiu nie poszło zgodnie z planem. W mediach społecznościowych influncerki pojawiło się bowiem nagranie z „płaczem”. Pod spodem widnieje emoji złamanego serca, więc wiele ludzi spekuluje, iż chodzi tutaj o zerwanie.

Natomiast trzeba pamiętać, że mowa tutaj o Fagacie, która umie wywoływać emocje. Widać to nawet po komentarzach – jedne życzą wszystkiego dobrego, inne przypominają o Stuu.

Reklama

Fagata płacze

Reklama

Czy influencerka zerwała z chłopakiem, czy jest to zrobione tylko pod wyświetlenia, a może chodzi o coś kompletnie innego? Tego nie wiadomo. Można się tylko i wyłącznie domyślać, a spekulacji jest w sieci całe mnóstwo.

Video

Na ten moment sam ten film zdobył 1,6 mln wyświetleń, co jest jednym z najlepszych TikToków youtuberki od dłuższego czasu.

Jeżeli chodziło o zasięgi, to się zdecydowanie udało. Z drugiej strony Fagata ostatnio raczej nie potrzebowała dodatkowego rozgłosu, bo i tak było o niej dość głośno za sprawą filmu Konopa czy w ogóle całej akcji z Wardęgą.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej