Fagata szczerze o tym, jaka jest najniższa stawka, za którą przyjęłaby następną walkę na Fame

Rozrywka

Reklama

Fagata została zapytana o to, jaka jest najniższa kwota, za którą przyjęłaby kolejną walkę.


O Fagacie mówi się naprawdę dużo. Influencerka zdecydowanie lubi być w centrum uwagi, więc często stara się poddymiać. Ostatnio zresztą była nawet mowa o niej i Kacprze Blonskym i ich „dośrodkowaniu”.

Z czego wyszła dość zabawna wymiana zdań, bo Fagata, zapytana o to na ostatniej konferencji, odpowiedziała, że to było jej „najgorsze 10 sekund w życiu”, natomiast Blonsky stwierdził, że „stosunek trwał adekwatnie tyle samo czasu, ile trzeba się było o niego starać”.

Ile minimalnie bierze Fagata za walkę?

Reklama

Fagata została zapytana o to, jaka byłaby najniższa stawka za następną walkę, którą mogłaby przyjąć. W sumie ku zdziwieniu wielu osób nie jest to zbyt duża kwota.

Reklama

Video

TT: https://www.tiktok.com/@superexpress.sport/video/7283977800371948832?lang=pl-PL

200 tysięcy złotych – tyle podała influencerka. Oczywiście czy to dużo, czy mało, to już zależy od kąta patrzenia. Chociaż ludzie w komentarzach pod filmikiem zaczęli pisać, że to dosyć niska stawka.

Patrząc jednak na to, że Fagata wydaje około 20 tysięcy na same przygotowania, o czym powiedziała później, to jest to raczej normalna kwota. Wiadomo, że męscy zawodnicy biorą trochę więcej.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej