Fame MMA 15 i walka Franio vs Paramaxil? Co wiadomo o starciu streamera Twitch i Youtube?

Rozrywka

Reklama

O walce Paramaxila i Frania mówią praktycznie wszyscy, którzy ich oglądają. Trudno jednak obecnie cokolwiek w tym temacie potwierdzić, bo oboje lubią trollować.


Słów Frania nigdy nie można było brać na poważnie. Streamer podczas transmisji zachowuje się często w przerysowany sposób i taka jest konwencja jego streamów. Tutaj przypadkowo o czymś wspomni, tam zaprzeczy, by zaraz ponownie odpowiedzieć na pytanie i zaliczyć jakąś „przypadkową” wpadkę.

Wiadomo jednak, że Franio trenuje, a przynajmniej tak mówi. Potencjalnie do Fame MMA 15. Widzowie wielokrotnie dawali jakieś podpowiedzi odnośnie tego, kim może być jego przeciwnik i najczęściej pojawiał się tutaj Paramaxil.

Franio vs Paramaxil?

Reklama

W tym wszystkim nie pasuje tylko to, że obaj poniekąd zaprzeczają, by do takiej walki miało dojść. Warto tutaj wspomnieć, że Paramaxil podczas swojego streama wprost zanegował Frania jako swojego przeciwnika.

Reklama

Video

Klip: Popo Steve

Twitch to miejsce, do którego trzeba podchodzić z ogromnym dystansem, dlatego w tym momencie można tylko snuć teorie o tym, że w ogóle dojdzie do walki Paramaxila i Frania. Obaj trenują, obaj będą na konferencji, obaj mają kiedyś walczyć i to w zasadzie tyle.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej