w

Fame MMA Reborn za darmo. Strumyk, alternatywy, czy Discord?

Wszystkie te artykuły „Fame MMA za darmo” są takie same. Oprócz naszych. No cóż, tak to już bywa.


Oczywiście nie możemy podać dokładnych linków, bo grozi za to konkretna odpowiedzialność. Możemy natomiast napisać, co się zmieniło od ostatniej gali. Jeżeli sądzicie, że Fame MMA będzie za darmo, to nie. Dwie walki oczywiście można oglądać na Youtube, potem wchodzi system PPV.

Strumyk nie transmituje już gal Fame MMA. Polskie strony przestały być dla Fame MMA  i innych podmiotów tego typu problemem. Na jednej ze stron powstało forum, które niekiedy osadza transmisję, ale samo jej nie hostuje. Strona wydała taki oto komunikat:

Druga strona, która ostatnio była jedną z chętniej oglądanych ma błąd. Tzn. jest niedostępna. Ludzie tam natomiast masowo pytają o Fame Reborn.

Obecnie serwis nie działa i pokazuje błąd.

Fame MMA Reborn za darmo

Największym dostawcą gal stała się zagraniczna strona, która słynie z transmisji żużlu na zmianę z Fame MMA. No i dziwnych dźwięków puszczanych przez admina. Zazwyczaj lecą tam tylko darmowe walki, potem zaczynają się jakieś cyrki.

I tak, obecnie wyświetla się tam logo Prime MMA, czyli zgodnie z przewidywaniami ludzie zostali strollowani.

Wszyscy inni próbują swoich sił na Kicku, czy Twitchu. Te streamy są jednak banowane. A ostatnio i na zagranicznej stronie nie było żadnej transmisji, która nadawałaby się do oglądania. Czasy darmowych gal po prostu przemijają.

Jest to spowodowane albo wezwaniami od danych podmiotów, albo małą opłacalnością przedsięwzięcia. Są osoby, które transmitują te gale na Discordach, linki pojawiają się notorycznie głównie na X i Wykopie. Większość z tych linków to czysty fake.

Ewentualnie oglądanie gali z 30 FPS. Większość z tych linków to zwyczajnie naciąganie na wejście.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka