w

„Fame MMA wyrzuciło Natana Marconia”. Coś tu poszło nie tak

Od rana pojawiały się informacje, przekazywane między innymi przez Tryburskiego. Ale coś chyba nie poszło.


Fame MMA według informacji, jakie przekazywał Tryburski w kanale FanSportu, miało wyrzucić Natana. To znaczy podziękować mu za współpracę i zrezygnować z jego pojawienia się na Fame MMA 20.

Z tego co wiem, FAME wyrzucił go z dwudziestki, na której miał walczyć. Są granice smaku, które jeśli zostaną przekroczone, to nie powinno się tego promować. Natan je po przekraczał – padło w filmie o tytule „Fame wyrzucił Natana Marconia?”

Fame MMA chyba myśli inaczej

Wygląda jednak na to, że te informacje nie miały pokrycia. To znaczy Fame MMA nie tylko nie wyrzuciło Natana, ale dało mu jedną z głównych walk. Jakby… pojawienie się Natana w zestawieniu z Szeligą nie jest absolutnie zaskoczeniem. Natan zresztą komentował ten wywiad, pisząc:

Zaskakujące jest to, że ktoś faktycznie uznał, że Natan mógłby nie wystąpić na Fame 20, skoro tak naprawdę to on ciągnie zainteresowanie wszystkich trzech federacji. W każdym razie dzisiaj ogłoszono i potwierdzono walkę Natan vs Szeliga.

Czy do tego dojdzie, czy nie – to już kompletnie inna kwestia. Natan może będzie chciał tym razem powalczyć albo znowu zbłaźni przeciwnika, poddając się w pierwszej sekundzie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka