w

Franio, popularny polski streamer Twitch, pokazał swoje zarobki. Ile dały streamy z Lizą?

Franio podczas ostatniego streama pokazał swoje zarobki na Twitchu. Kwota „robi wrażenie”.


Czerwiec był dla Frania niesamowicie mocnym miesiącem i jak sam streamer twierdzi, był to jego rekord, jeżeli chodzi o przychodzi stricte z Twitcha. Co ciekawe, według niego to nie są duże kwoty, jeżeli spojrzy się na jego konkurencję.

Oczywiście Franio więcej zarobił pod koniec miesiąca, gdy pojawiła się na jego streamach Liza – Ukrainka, która na jakiś czas przejęła polskiego Youtube’a z klipami i wokół której ostatnio pojawiło się sporo kontrowersji.

Zarobki Franio ze streamowania

Zarobki Frania z Twitcha, bez żadnych deali w czerwcu wyniosły 2.6 tysiąca dolarów. Jest to około 12 tysięcy złotych. Od tego należy oczywiście odprowadzić jeszcze podatek. Czy to dużo, czy mało?

Jak na standardy Twitcha i fakt, że Franio miał naprawdę mocny miesiąc, utrzymywał ponad 5.7 tysiąca osób na streamach, to wynik raczej przeciętny. W końcu Franio był w czerwcu rekordzistą, jeżeli chodzi o ilość nowych obserwujących – 77 tysięcy ludzi.

Video

Franio ma bardzo dobry okres, jeżeli chodzi o TTV. Obecnie zaczęły się wakacje, więc jego wyniki mogą być jeszcze wyższe, o ile oczywiście Liza nadal będzie chciała z nim streamować i te małe środowisko się nie rozpadnie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka