w

Friz napisał po tym ostrą wiadomość do innego youtubera “gwarantuje ci liścia, jak się spotkamy”

Okazuje się, że Friz napisał nie tylko do Sylwestra Wardęgi, ale także do Nitrozyniaka, innego popularnego youtubera.


Friz zaczął odpowiadać innym na zaczepki, natomiast zamiast robić to publicznie, to po prostu pisze do youtuberów wiadomości prywatne, a ponieważ Internet w ostatnich latach mocno się zmienił, to takie sprawy szybko robią się publiczne.

Tym razem Karol zdecydował się napisać do Nitra. Ten wspominał już wcześniej o “liściu”, ale nikt nie znał kontekstu. Teraz wszystko się wyjaśniło.

Friz napisał do Nitrozyniaka

Podczas jednego ze streamów Nitra, ten nawiązał do popularnego w sieci mema, który powstał po opublikowaniu teledysku do utworu “Sen”. Youtuber podczas jednej ze scen mówi:

“W tym momencie Friz był o krok od usunięcia wszystkich problemów Ekipy. Tyle brakowało.” Nitro czyta wiadomość z czatu “hehe zab*jstwo” i odpowiada: “Nie zab*jstwo, tak zwany nieszcześliwy wypadek.”

Nitrozyniak na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCzgVSSvfIpBbc9IrTlGKEaQ

Frizowi bardzo się to nie spodobało i postanowił napisać do Nitrozyniaka na Facebooku:

To już dla mnie przesada, beka beką ale pośrednie życzenie komuś śmierci czy *uj wie co? chamówa potężna, gwarantuje ci liścia ode mnie jak się kiedyś spotkamy

Na co Nitro odpisał:

Chyba ci się czaty po**bały

Jak ciśnienia nie trzymasz dzieciaku to do psychologa się zapisz

Nitro w momencie, kiedy pokazywał te wiadomości, tłumaczył, że jego słowa to był przeczytany z czatu tekst właśnie o zakończeniu problemów Ekipy.

Shot: Śmieszne Shoty

Czy ta sprawa będzie miała ciąg dalszy? Póki co wiadomości od Friza na PW nie wychodzą mu najlepiej, ale kto wie, może youtuber zacznie odpowiadać publicznie.