w

Friz ujawnia, co się dzieje z Mixerem “umawialiśmy się, a on nie przychodził, nie chciało mu się”

Friz odpowiadając na pytania widzów ujawnił, co takiego dzieje się między nim, a Mixerem.


Mixer swój ostatni film wrzucił dwa tygodnie temu, odpowiedział w nim na pytanie odnośnie tego, czy odszedł z Ekipy. Youtuber zaznacza, że nie ma zamiaru odchodzić i nadal będzie częścią Ekipy Friza.

Tymczasem Friz podczas jednego ze streamów wspomniał, dlaczego Mixera było tak mało na jego filmach. Okazuje się, że ten miał nie przychodzić na nagrywki, gdy się go o to prosiło. Ponadto youtuberzy nie pasują do siebie “klimatem”.

Friz o Mixerze

Kilka tygodni temu wspominaliśmy o tym, że coś dziwnego dzieje się pomiędzy Mixerem, a resztą Ekipy. I choć youtuberzy zaprzeczali na swoich filmach, czy streamach, to ostatecznie Friz ujawnił w czym rzecz.

Mixer po prostu nie dobrał się z resztą pod względem “klimatu”. Youtuber siedział w “piwnicy” i nie przychodził na nagrywanie filmów na główny kanał Friza. Po kilku takich sytuacjach, Karol przestał go prosić o cokolwiek i uznał, że nie będzie nikogo do niczego zmuszał.

Shot: Doker

“Nie mamy spiny, z Mixerem nie rozmawiamy jakoś na co dzień bo on nie ma takiego klimatu jako osoba, który się zgrywa z moim (…) Myślę, że w trakcie daily, jak siedział w jaskini strasznie długo i wiesz, umawialiśmy się na nagrywki, nie przychodził, pisałem, żeby wszyscy wbijali, on nie przychodził, więc uznałem, że nie jest to coś, co go jara i nie będę go zmuszał i przestałem go pytać (…) Mixer się zamknął w jaskini i nie chciało mu się nagrywać ze mną, w sumie to też z innymi”

Brzmi, jak zgrana ekipa? Raczej średnio. Wspominaliśmy na początku, że ostatni film Mixer opublikował dwa tygodnie temu, w ostatnim czasie liczba zdobywanych subskrypcji i wyświetleń leciała w dół. Oczywiście jest to spowodowane o wiele mniejszą aktywnością.

Mixer teoretycznie ma wrócić do Ekipy, wprowadzić się do domu i być częścią całego projektu. Jak to finalnie wyjdzie, tego zupełnie nie wiadomo. Na pewno jest przed nim wiele różnych wyzwań.