w

Friz zdradził, co planuje. To może być powrót do przeszłości i zmierzenie się z niezbyt przyjemnymi wspomnieniami

Reklama

Wiadomo, że Ekipa na razie nie ma planów związanych z trzecią edycją Twoje5Minut. Jedna z odpowiedzi Friza zdradziła natomiast, co może planować youtuber w przyszłości.


Friz na pewno planuje kilka miesięcy, jak nie lat do przodu. Przy takiej skali, jaką jest Ekipa i wszystkie jej projekty, wydaje się to w pełni zrozumiałe. Teraz youtuber na swoim Twitterze mógł zdradzić, co planuje w przyszłości.

Widzowie powinni być zadowoleni, bo poniekąd jest to powrót do przeszłości, choć w innym stylu. Ekipa ma sporo dobrych, ale też i złych wspomnień z USA. To właśnie tam Friz i Weronika zerwali, a sam Karol przeżył spore załamanie.

Friz znowu w USA

Reklama

Wygląda na to, że Friz może raz jeszcze zawitać do USA, przy okazji zahaczając o content typowo kamperowy. To na pewno byłby kolejny hitowy projekt. Jak pokazuje nawet wyprawa Pateckiego, ludziom podróże się zdecydowanie jeszcze nie przejadły.

„NEXT YEAR” sugeruje oczywiście przyszły rok, ale znając Friza, plany te mogą zostać znacznie przyspieszone. Genzie z Frizem kamperami po USA – „to byłoby coś”, oceniają sami widzowie.

Dzisiaj to już kompletnie inni ludzie, kompletnie inne przeżycia, a w końcu było to tylko i jednocześnie 3 lata temu. Wizyta Karola w USA jako trip mogłaby być pewnym powrotem do przeszłości, choć w innym stylu, z innymi ludźmi.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka