w

Gargamel o zarzutkach wobec swojej byłej dziewczyny. Ataki histerii, złości i walka z uzależnieniem

Gargamel, jeden z najpopularniejszych twórców internetowych w końcu zmierzył się z tym, co było wyciągane przy okazji wszystkich jego filmów, czyli sytuacji z byłą dziewczyną.


Gargamel jest popularnym youtuberem, który od czasu do czasu nagrywa dość kontrowersyjne filmy o innych twórcach, trendach, czy zachowaniach. Od dłuższego czasu prowadzi też kanał Dwóch Typów Podcast razem z Bartkiem, znanym jako Generator Frajdy.

Po filmie o Reżyserze Życia, Gargamel postanowił w końcu zmierzyć się z przeszłością i opowiedzieć, jak wyglądała jego relacja z byłą dziewczyną. Diana, bo o niej mowa, potem napisała, co sądzi o wyjaśnieniach Jakuba i wyniknęła z tego mała “drama”.

Gargamel o swojej byłej dziewczynie

W podcaście padło kilkudziesięciominutowe wyjaśnienie sytuacji z Dianą, która miała być uzależniona. Gagamel nie ominął tematu pracy “ciałem” wspominając, że mimo wszystko chciał spróbować związać się z osobą, którą kochał. Diana na swoim Facebooku odpowiedziała, co sądzi o wyjaśnieniach Jakuba.

Jak czytamy, Jakub miał mieć napady agresji i histerii i faktycznie to potwierdza. Sytuacja zdaje się być niesamowicie napięta i prywatna. Mimo tego po 1.5 roku ujrzała światło dziennie. Zgodnie z tym, czego można było się spodziewać, na post odpowiedział Gargamel, streszczając całą historię.

Gargamel miał potem porozmawiać z Dianą. Ponoć doszli do porozumienia i wygląda na to, że nigdy więcej nie zostanie to poruszone. Dla wszystkich hejterów Gargamela jest to kolejna pożywka, podobnie dla osób, które życzyły Dianie śmierci. Trudno powiedzieć, czy powinno to być wyjaśniane i czy to był na pewno dobry krok, by robić to właśnie teraz i bez wcześniejszego porozmawiania ze sobą.