w

Gdzie kupić zeszyty Ekipy? Od kiedy będą dostępne, gdzie, ile będzie sztuk do kupienia?

Ekipa zabiera się za produkty szkolne, czyli konkretniej teczki i zeszyty. Co trzeba o tym wiedzieć?


Lody okazały się dla Ekipy strzałem w dziesiątkę, choć spowodowały też, że te największe media zaczęły interesować się youtuberami. W efekcie każde zdjęcie Wersow podpisywane jest jako “gorąca sesja”.

Ekipa nie zamierza jednak się na tym skupiać i po sukcesie lodów przyszła pora na kolejne produkty. W sierpniu do sklepów trafią zeszyty i teczki youtuberów. Konkretniej będą to:

  • Zeszyty A4
  • Zeszyty A5
  • Teczki rysunkowe A4

Zeszyty Ekipy – Gdzie kupić?

Oczywiście na ten moment nie ma informacji o tym, gdzie te zeszyty będą dostępne. Można jednak wyciągnąć kilka wniosków na podstawie lodów i samej firmy, która te zeszyty będzie wypuszczać. Herlitz swoje zeszyty sprzedaje w Polsce w kilku sklepach, między innymi w Empiku. Nie oznacza to jednak, że na pewno tam będą.

Ekipa z pewnością poinformowała wszystkie duże sklepy o swoich zeszytach, więc można założyć, że pojawią się one w części z nich. Premiera zeszytów zapowiedziana jest na sierpień, więc za kilka, kilkanaście dni zapewne sklepy będą publikować informacje o Ekipie w swoich mediach społecznościowych. Możecie sobie zapisać link do tego artykułu – zaktualizujemy go, jeżeli któryś sklep oficjalnie potwierdzi zeszyty.

Same zeszyty mają mieć w sumie 12 wzorów i być limitowane. W okresie sierpień – wrzesień, na rynku pojawi się ich od 6 do 7 milionów sztuk.