w

Gdzie podział się Revo? Jeden z popularnych youtuberów zniknął z dnia na dzień. “Jest uzależniony”

Revo to jeden ze zdecydowanie najlepiej zapowiadających się youtuberów. Jego content często był bardzo chwalony. W pewnym momencie youtuber zniknął.


Revo bardzo szybko zdobył popularność na materiałach przedstawiających różnego rodzaju dramy. Potem przeszło to także w filmy z informacjami ze świata Internetu. Po kilku miesiącach regularnego publikowania, Revo po prostu zniknął.

Minęły 2 miesiące od ostatniego filmu youtubera, który został wrzucony 14 lipca. Od tamtej pory w sieci pojawiło się mnóstwo różnego rodzaju teorii.

Gdzie podział się Revo?

2 miesiące to teoretycznie niewiele, natomiast zdecydowanie w przypadku Revo jest to dość zaskakująca przerwa. Youtuber nikogo o niej nie poinformował, a kontakt utrzymuje tylko z najbliższymi osobami.

Początkowo mówiło się, że youtuber pracuje nad czymś dużym. Potem, że to on może być odpowiedzialny za przygotowywanie filmu o tej “największej dramie” (dzisiaj wiadomo, że nie chodziło o to). Ciekawe, że w ostatnich kilku dniach po raz pierwszy pojawiły się spadki subskrypcji na kanale.

Co się więc stało? Głównym tropem widzów są słowa, jakie wypowiedział na filmie Zebo. Jak mówił youtuber:

“A ja wiem gdzie jest. Dowiedziałem się i nie, nic z nim nie jest. Po prostu jest uzależniony bardzo od czegoś, tyle wam mogę zdradzić. Ja nawet nie trolluję teraz, serio jest od czegoś uzależniony”

Komentował to na swoim filmie między innymi Sylwester Wardęga. W ogóle sprawa zniknięcia Revo przeszła chyba przez wszystkie duże kanały. Mówił o tym Gimper, skomentował to następnie Zebo, swoje trzy grosze dorzucił Wardęga.

Klip: Coach Życia

Na ile informacje o uzależnieniu są prawdziwe? Tego nie wiadomo. Widzowie najczęściej mówią, że youtuber dużo gra i robi sobie przerwę ze względów zdrowotnych. Z drugiej strony trzeba też mieć na uwadze, że przykładowo Sylwester kojarzony przede wszystkim z dramami również nie publikował od dawna contentu, na którym zyskał największą popularność. Jego filmy głównie krążą wokół Fame MMA i walk.

Możliwe, że to po prostu ogólne zmęczenie formatu. Tutaj Sylwester wypuścił film z Nitrem, wcześniej zajmował się relacjami z Fame i Konopskim. Gdyby nie te dwa tematy, to również na jego kanale byłaby spora przerwa.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka