w

„Gorące mamuśki z twojej okolicy” przeniosły się na Twitcha. Sprzątają w bardzo konkretnych pozycjach

Nowy dzień, nowy pomysł na streamy na Twitchu. Wszystko zależy od perspektywy i można spokojnie zarabiać.


Każdy dzień przynosi na Twitchu coś nowego. Tym razem jedna z kobiet wpadła na pomysł, by podczas sprzątania się nagrywać. Oczywiście kluczem jest odpowiednia perspektywa. Nikt by nie oglądał kobiety, która po prostu krząta się po domu.

Choć też niekoniecznie, bo streamy trwają niekiedy kilka godzin i ludzie faktycznie to oglądają. Transmisje mają po kilkadziesiąt godzin, natomiast widać, że niektóre momenty są zapętlone.

Oczywiście liczy się jedno

Najważniejszymi momentami są oczywiście te, w których kobieta się odwraca i wypina Wystarczy spojrzeć tylko na te najpopularniejsze klipy.

To prawdopodobnie kolejny przykład niespełnionej osoby w grach. W opisie kanału 37-latki jest bowiem wprost napisane, że chce grać i tworzyć content dla wszystkich.

Ludzie autentycznie to oglądają, co pokazuje popularność klipów. Sprzątanie odbywa się codziennie, a co bardziej uszczypliwi komentują, że to musi być naprawdę brudne mieszkanie, jeżeli trzeba je sprzątać codziennie.

Oczywiście na ten moment trudno mówić o tym, żeby to jakoś sensownie zarabiało, ale może za czas jakiś… Jest to mimo wszystko sprytny sposób na obejście regulaminu, więc możliwe, że streamerki to podchwycą.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka