w

Gość się zakochał w raperce z niebieską platformą. Fatalne wiadomości 1.6 miliona złotych

„Kocham cię, dlaczego mi nie odpisujesz” – tak brzmiał wstęp. Potem było tylko gorzej. Popularna raperka pokazała wymianę wiadomości z mężczyzną.


Rubi Rose ostatnio spotkała się ze swoim fanem, który na niebieskiej platformie przekazał jej masę pieniędzy. Okazuje się jednak, że ta historia jest jeszcze dziwniejsza. Mężczyzna bowiem miał zamiar zapłacić jej 1,6 miliona złotych tylko za to, by dziewczyna mu odpisała.

Pewnie kojarzycie sytuacje, w których przykładowo gość na streamie jakiejś streamerki podrywa ją pieniędzmi. Tutaj było podobnie, tylko skala nieco inna.

„Kocham cię, odpisz”

Ta wymiana wiadomości przypomina wiele z tych, które influencerki mają w swoich DM-ach. Tyle że gość miał kasę i dopiął swego. Ale jest faktycznie dość creepy. Rubi Rose z jakiegoś powodu pokazała tę wymianę wiadomości.

Video

Gość wytatuował sobie nawet raperkę na własnym ciele. No jest wysoko. To wszystko, by ta się chociażby do niego odezwała. Trudno powiedzieć, jak to się zakończy, bo jest to jakaś dziwna historia.

Video

Tzn. najpierw niby przypadkowo na siebie wpadli, potem wychodzi fakt, że mężczyzna wysłał jej blisko 300 tysięcy złotych. Następnie Rubi udostępnia wymianę wiadomości z gościem – dość jednostronną.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka