Ile Friz zarobił już z subskrypcji na Twitterze? Można się zdziwić zarobkami youtubera

Rozrywka

Reklama

Friz jakiś czas temu uruchomił płatną subskrypcję na Twitterze. Ta kosztuje 26 złotych. Ile do tej pory youtuber zarobił?


Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Friz wprowadził płatną subskrypcję jego własnego Twittera. Ta nie jest jakaś niesamowicie droga, ale trzeba za nią dać 26 złotych miesięcznie. Ponoć w zamian dostaje się specjalne materiały, niewidoczne dla innych.

Ile ludzi się zdecydowało wesprzeć w ten sposób youtubera? Okazuje się, że całkiem sporo. Ilość wyświetleń postów na tym prywatnym Twitterze może podpowiedzieć, ile mniej więcej osób to opłaca.

Reklama

Ile Friz zarabia z Twittera?

Reklama

Posty Friza do zamkniętego grona osób ogląda w granicach 800 osób. Czyli mniej więcej tyle na pewno opłaca comiesięczną subskrypcję. Z tylko tego miesiąca youtuber zarobił więc około 20 tysięcy złotych. Przynajmniej w teorii, bo w praktyce jest to mniejsza sumka.

Głównie dlatego, że Twitter pobiera prowizję i tutaj ciężko to sensownie obliczyć, bo inaczej to wygląda w przypadku zakupu suba przez telefon, a przez PC. Można jednak przyjąć, że zarobki Friza z tego źródła wahają się od 14 do 18 tysięcy złotych.

Jest to naprawdę ładna kwota, jak na to, że mówimy tutaj o subskrypcji na Twitterze. Istnieje spora szansa, że Friz jest obecnie rekordzistą, jeżeli chodzi o zarobki z Twittera. Jasne, że pewnie za miesiąc liczba ta spadnie, choć w sumie może też się podnieść, jeżeli youtuber zacznie to mocniej promować, ale na ten moment to bardzo przyjemna sumka pieniędzy, jak za coś, czego nawet nie trzeba specjalnie prowadzić.

20 tysięcy miesięcznie to bardzo duże zarobki dla przeciętnej osoby, a tutaj wystarczyło wrzucić szybkie info i już taka kwota wskoczyła niemal z automatu.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej