w

Ile można w Polsce zarobić ze streamów na TikToku? Rafonix pokazuje wysokie stawki

Rafonix, jeden z byłych youtuberów, obecnie bardziej streamerów, pokazuje swoja zarobki z Tiktoka.


Jeżeli ktoś myśli, że na TikToku nie da się zarobić, to jest w sporym błędzie. Oddana publika bardzo dobrze przekłada się na zarobki, co pokazał podczas swojego streama Rafonix. Okazuje się, że streamując nawet godzinę, da się wyciągnąć bardzo dobre pieniądze.

Aż trudno sobie wyobrazić, ile z tego zarabia sam TikTok, skoro to już po prowizjach. I nie trzeba wcale streamować długo, by wyrobić przeciętną dniówkę, a nawet i więcej.

Godzina streamowania na TikToku – zarobki

Rafonix pokazał, że za około godzinę streama ma od 100 do 200 dolarów. Po dzisiejszym kursie 100 USD to mniej więcej 419 złotych. 2 godziny za 200 dolarów to już ponad 800 złotych. Stawka tych 4 stów na godzinę wydaje się być bardzo dobra.

Video

Na samym klipie niewiele widać, natomiast na powiększeniu robić się naprawdę ciekawie. Rzeczywiście w zestawieniu widać 112 dolarów. O jakiej publice mowa? 2-3 tysiącach ludzi.

Da się więc naprawdę dobrze zarobić, jeżeli tylko macie dobrą publikę, która chętnie wysyła Wam prezenty. Oczywiście nie wszyscy będą w stanie tyle wyciągnąć, ale ci najwięksi twórcy, mający po kilkaset czy nawet kilka tysięcy osób na streamach już jak najbardziej.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka