w

Ile xQc, najpopularniejszy streamer Twitch stracił przez miesiąc? Mało kto tyle zarobi przez całe życie

Reklama

xQc znany jest między innymi z grania slotsów na bardzo dużych stawkach. Ile można dzięki temu „zarobić”?


xQc jest najpopularniejszym streamerem Twitcha. Jego transmisje na co dzień ogląda ponad 70 tysięcy osób, często ta liczba przekracza i 100 tysięcy. xQc streamuje praktycznie codziennie, dzień” w dzień.

Ostatnio Felix wrócił do grania slotsów, co oczywiście bardzo ciekawie się ogląda. W Polsce jest promowanie tego typu rzeczy poprzez streamowanie jest zabrione, natomiast xQc to oczywiście nie dotyczy, gdyż Twitch w żaden sposób tego nie reguluje.

Ile xQc stracił?

Reklama

xQc nie zyskuje nic na graniu w slotsy, oczywiście poza samą przyjemnością, przypływem widzów i donejtami. W każdym razie, zarobki stricte ze streamowania raczej nie pokrywają jego straty (chyba, że mowa o umowach sponsorskich, wtedy jak najbardziej).

W każdym razie, po podliczeniu jego „zarobków” w ostatnim miesiącu okazało się, że jego ujemny balans wynosi -8mln dolarów. Nie, to nie jest błąd. Streamer w miesiąc stracił w przeliczeniu około 35 milionów złotych.

Największy zysk przy jednej sesji to 1.8mln dolarów. Największa strata to 2.1mln dolarów. Łącznie w miesiąc xQc przegrał 8mln dolarów. Dużo, mało? Jak na xQc to zapewne kropka w morzu całego majątku, ale dla przeciętnej osoby są to niewyobrażalne pieniądze.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka