w

Jak się skończyła ustawka Denis vs Natan po programie Clout MMA?

Reklama

Podczas programu Clout MMA doszło umówienia się poza studiem. Okazuje się, że… Wydarzyło się to, czego ludzie się spodziewali.

Teraz tak. Zarówno Natan, jak i Denis dali znać po programie, co robią i co zamierzają. Słowa obu zawodników trzeba jednak brać ze sporym dystansem, bo lubią sobie niekiedy coś pokoloryzować. Przypomnijmy, że zawodnicy ustawili się po programie na wyjaśnienie sobie wszystkiego poza oktagonem.

Natan faktycznie miał czekać. Podał nawet miejsce spotkania:

Co było potem?

Reklama

Denis na swoim Instagramie nie odnosił się za bardzo do tej ustawki. Po prostu wspomniał, że Marcoń „już dzwonił na policję”.

Na ustawkę jednak nie przyszedł, a przynajmniej tak mówi Natan i tu nie ma akurat powodu by kłamać. Nie wiadomo natomiast ile jest prawdy w tym, że Denis nie chce już brać udziału w żadnych programach. Na pewno Załęcki mówił, że nie chce już rozmawiać z Natanem i być na programach z jego udziałem.

Natan dodaje, że Denis miałby stwierdzić, iż programy źle na niego wpływają.

Ile w tym prawdy? Nie wiadomo. Na pewno Denisa nadal obowiązuje kontrakt, zawodnik nie może tak po prostu sobie odpuścić programów na żywo. Chyba, że ma jakieś inne zapisy w kontrakcie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka