w

Jeżeli myśleliście, że to koniec dramy Wardęga vs Konopskyy to nie. Powstaje kolejny film

Dramą Konopskyy vs Wardęga żyją przeważnie sami youtuberzy. Ludzi ten konflikt już nie za bardzo interesuje, ale mimo wszystko każdy go śledzi. Głównie dlatego, że jest to starcie dwóch kanałów commentary.


Ktoś kiedyś powiedział, że w tej dramie wygra ten, kto ostatni odpowie i faktycznie coś w tym jest. Ostatnią odpowiedź opublikował 6 dni temu Wardęga, a tuż po tym Konopskyy nagrał na swoim Insta Story informację, że film z odpowiedzią już powstaje.

Jeżeli więc mieliście nadzieje, że to koniec, to nie – Konop nie zamierza odpuszczać i co ciekawe, ujawnił kilka ze swoich planów. Youtuber m.in. powiedział, że odezwał się do studia Dragon Balla i dostał odpowiedź stricte w sprawie Wardęgi.

Będzie odpowiedź, jakby ktoś miał wątpliwości

Kiedy pojawi się film Konopa? W weekend youtubera nie ma, natomiast film powinien zostać udostępniony gdzieś na początku tygodnia. Konopskyy zapewnia swoich widzów, że będzie to szybka i konkretna odpowiedź.

Video

Klip: ła

Trudno powiedzieć, co Konopskyy tym razem przedstawi, natomiast obecnie większość ludzi jest raczej za Wardęgą. To on nagrał film jako ostatni, więc to raczej naturalne. Zapewne będzie to tak trwać jeszcze kilka dobrych miesięcy, aż do momentu, gdy nawet sami youtuberzy się tym tematem nie zmęczą.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka